• Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
Vzhledem ke komplikacím s virem COVID-19 a rušením či odkládáním většiny veslařských regat se stalo, že se nám během jednoho víkendu nakumulovaly dva závody na jednom místě.
V Litoměřicích tak závodníci mohli zažít nestandartní událost: v sobotu absolvovali rozjížďky pro mistrovství oblasti Labe a současně bojovali o vítězství v jednotlivých jízdách mezinárodní regaty, v neděli se pak rozdělovaly medaile ve finále labského mistrovství a zároveň probíhaly bitvy o kvalifikaci na mistrovství České republiky.
Naši závodníci se v konkurenci 16 českých a 6 německých klubů rozhodně neztratili a vybojovali celkem 10 zlatých medailí.
 
LT 001
 
V sobotních jízdách 6 ústeckých posádek vyhrálo své rozjížďky a tím také zvítězily v rámci mezinárodní regaty:
 
Zlaté medaile z litoměřické mezinárodní regaty vezou:
Vašek Stýblo a Vašek Wiesner ve dvojskifu mladších žáků 13 let
Klárka Besserová ve skifu juniorek
Kuba Horáček ve skifu dorostenců
Ondra Mráz ve skifu starších žáků 13 let
Kuba Horáček a Honza Stýblo ve dvojskifu dorostenců
Šimon Moudrý a Tonda Háma taktéž ve dvojskifu dorostenců
 
Z nedělních finálových jízd mistrovství oblasti Labe naši závodníci vytěžili další 4 zlaté medaile a také jedno stříbro a 4 bronzové stupínky:
 
Mistry oblasti Labe se stali:
Kuba Horáček ve skifu dorostenců, který byl nejnabitějším závodem. Kuba musel deklasovat celkem 27 soupeřů !
Kuba Horáček a Honza Stýblo ve dvojskifu dorostenců. Kluci potvrdili svoji formu před regatou ve Villachu a vyhráli s velkým náskokem před zbytkem závodního pole,
párová čtyřka juniorek, kde ve společenství Lysé, Nymburka a Děčína startovala naše Klárka Besserová
Jan Šedý ve skifu mužů LV
 
Jedinou stříbrnou medaili vybojovala Anežka Řepková ve skifu mladších žákyň 11 let.
 
O bronzové medaile se zasloužili:
Ondra Mráz ve skifu starších žáků 13 let
dvojskif starších žáků Ondra Mráz a Vítek Truhlář
Klárka Besserová ve skifu juniorek
a jednoznačně největší překvapení, zejména pro trenéry: Šimon Moudrý a Tonda Háma ve dvojskifu dorostenců, když se v podstatě coby nováčci prodrali sítem 20 posádek a po vítězství v rozjížďce vybojovali medailovou pozici i ve finále A.
 
Gratulujeme samozřejmě nejen všem medailistům, ale i posádkám, které vybojovaly další hezká umístění ve finále A.
Děkujeme rodičům a přátelům za podporu a nadšené fandění a těšíme se o víkendu na další odloženou regatu, tentokrát v Lysé nad Labem.
 
Fotky zde
Celkové výsledky zde

UZAVŘENÍ LODĚNICE

Od 12. října 2020 do odvolání bude budova loděnice uzavřena. Veškeré tréninkové aktivity jsou v režii tréninkových skupin a pouze venku. Je nezbytné důsledně dodržovat aktuální nařízení Vlády ČR. Bližší informace u trenérů.

Přidejte se k nám!

Oddíl veslování TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá celoročně nábor chlapců a dívek pro závodní i rekreační veslování, bez ohledu na věk. Na těchto stránkách naleznete veškeré informace o našem klubu. V případě Vašeho zájmu se obracejte na tel. číslo: +420 725 082 081 - Lukáš Pavlovský, nebo rovnou přijďte kterýkoliv všední den po16 hod. do loděnice ve Vaňově.

 Nbor2  asset.f.logo.lg Facebook

Novinky

Včera zemřel čestný člen oddílu Josef Šrejber

Včera zemřel čestný člen oddílu Josef Šrejber Včera zemřel čestný člen oddílu Josef Šrejber
S lítostí jsme museli přijmout oznámení o úmrti Josefa Šrejbera. Čestný člen našeho oddílu zemřel ve věku 80 let ve středu 4. listopadu 2020.   Fotka z posledního posezení s Pepíkem v červenci letošního roku.   Jménem oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem...
Číst dále

Členská schůze zrušena

Členská schůze zrušena
Z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie není možné uspořádat Členskou schůzi v plánovaném termínu. Nový termín bude stanoven jakmile to situace umožní. 
Číst dále

Členská schůze

Členská schůze
V sobotu 7. listopadu 2020 od 10:00 hod. proběhne v klubovně loděnice volební Členská schůze oddílu. Zájemci o kandidaturu do Výboru oddílu nebo Kontrolní komise oddílu se mohou hlásit e-mailem. Pozvánka zde 
Číst dále

Z Mistrovství České republiky jsme přivezli 5 medailí. Juniorka Klárka Besserová ke zlatu přidala i dva bronzy!!!

Z Mistrovství České republiky jsme přivezli 5 medailí. Juniorka Klárka Besserová ke zlatu přidala i dva bronzy!!! Z Mistrovství České republiky jsme přivezli 5 medailí. Juniorka Klárka Besserová ke zlatu přidala i dva bronzy!!!
Uplynulé dva víkendy proběhly ve znamení odložených mistrovství České republiky, které se konaly za přísných epidemiologických opatření. Roušky provázely závodníky i trenéry v podstatě na každém kroku. Nejdříve si to během svátku Svatého Václava rozdalo o medaile žactvo...
Číst dále

Tomáš Frýda svůj juniorský reprezentační debut proměnil na 10. místo na ME

Tomáš Frýda svůj juniorský reprezentační debut proměnil na 10. místo na ME Tomáš Frýda svůj juniorský reprezentační debut proměnil na 10. místo na ME
Přestože náš Tomáš Frýda na poslední chvíli naskočil z náhradnického místa přímo do noncoxu juniorů a na lepší sveslování měla posádka pouhý jeden trénink před odletem na ME juniorů do srbského Bělehradu, určitě svému klubu ostudu neudělal. Jeho čtyřka...
Číst dále
Back to Top