• Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem

Mistrovství České republiky ve veslování na trenažeru se po několika letech opět vrátilo do sportovní haly v Neratovicích.

Účast našich mladých veslařů byla sice dost ovlivněna chřipkovou epidemií, závodu se kvůli nemoci nemohla zúčastnit žádná ze tří juniorek, ani dorostenka Eliška Brunclíková, nicméně i tak si téměř všichni opět vylepšili svá osobní maxima a zejména v kategorii dorostu jsme od našich závodníků viděli opravdu hodnotné výkony.

Jediná zdravá závodnice dívčích kategorií, dorostenka Klára Besserová potvrdila svoji stále se zvyšující výkonnost.

tren 2019

 

Opět posunula hranici svého osobního rekordu a ve skvělém čase 7:46,3 min. obsadila v konkurenci 55 závodnic obsadila výborné 5. místo, což ji v konečném bodování vyneslo celkové 3. místo v Českém poháru.

Mezi dorostenci jsme měli 3 želízka v ohni a kluci se opravdu předvedli v tom nejlepším světle.

Náš nováček Tomáš Frýda naprosto šokoval nejen řadu soupeřů, ale především své vlastní trenéry, když se od posledního závodu zlepšil o neuvěřitelných 12 vteřin a skvělým časem 6:47,6 min. obsadil 12. místo v konkurenci 72 závodníků.

Také Kuba Horáček posunul hranici svého maxima a časem 7:05,4 min. vybojoval 27. místo.

Honza Stýblo v novém osobním rekordu 7:09,2 min. obsadil celkové 35. místo.

Mezi juniory Zdenda Langmaier nedokázal zopakovat výborný výkon ze II. kola Českého poháru, závod se nevydařil úplně podle jeho představ a časem 6:44,0 min. obsadil mezi 77 juniory konečné 42. místo.

Naopak se na svůj závod dobře připravil Honza Šedý. V kategorii mužů LV zlepšil své osobní maximum a časem 6:41,4 min. vybojoval 16. místo v konkurenci 23 závodníků.

Zástupce jsme měli i mezi muži. Vašek Šonka také vylepšil svůj osobní rekord. Čas 6:24,0 min. stačil na 29. místo.

Mezi veterány Antonín Pošík dosáhl času 7:42,2 min. v kategorii 70-74 let a Pavel Janák zajel čas 7:54,0 min. v kategorii 65-69 let.

Celkové výsledky MČR zde

Fotogalerie zde

pdfČlenské příspěvky 2019

Příspěvky zasílejte na účet: 2301161579/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a ročník platícího člena.

Termín splatnosti členských příspěvků je do 31. 3. 2019!

I TY 3

 

 

Přidejte se k nám

Oddíl veslování TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá celoročně nábor chlapců a dívek pro závodní i rekreační veslování, bez ohledu na věk. Na těchto stránkách naleznete veškeré informace o našem klubu. V případě Vašeho zájmu se obracejte na tel. číslo: +420 725 082 081 - Lukáš Pavlovský, nebo rovnou přijďte kterýkoliv všední den po16 hod. do loděnice ve Vaňově.

www.prijdveslovat.cz

Proč veslovat?

O veslování

Přihláška

 Nbor2  asset.f.logo.lg Facebook

Novinky

Mistrovství oblasti Labe: 3 tituly, 4 stříbrné medaile, 2 bronzy a 20 splněných nominací na M ČR!

Mistrovství oblasti Labe: 3 tituly, 4 stříbrné medaile, 2 bronzy a 20 splněných nominací na M ČR! Mistrovství oblasti Labe: 3 tituly, 4 stříbrné medaile, 2 bronzy a 20 splněných nominací na M ČR!
Počasí připravilo veslařům ze 14 polabských oddílů další extrém. Narozdíl od minulých chladných dnů panovalo v Račicích úmorné vedro a před nelítostnými paprsky nebylo úniku. Sobotním sítem rozjížděk se do nedělních bojů podařilo probít 22 ústeckým posádkám. V nedělních...
Číst dále

Memoriál J. Vejlupka Lysá nad Labem: 9 vítězství

Memoriál J. Vejlupka Lysá nad Labem:  9 vítězství Memoriál J. Vejlupka Lysá nad Labem: 9 vítězství
O víkendu se naši veslaři zúčastnili tradiční regaty v Lysé nad Labem, která je poslední prověrkou výkonnosti před Mistrovstvím oblasti Labe, odkud se co nejvíce posádek pokusí nominovat na mistrovství ČR. Lysá každoročně nabízí kvalitně a početně velmi silně obsazenou regatu,...
Číst dále

48. ročník Ústecké zatáčky: déšť, vítr a 20 zlatých medailí

48. ročník Ústecké zatáčky: déšť, vítr a 20 zlatých medailí
Letošní ročník naší tradiční Ústecké zatáčky byl poznamenán především vrtochy počasí. V sobotu až na pár okamžiků vytrvalý déšť, v neděli pak chlad, vítr a velké vlny. I přesto se našim barvám mimořádně dařilo a na domácí vodě jsme vybojovali 20 vítězství!   Zde...
Číst dále

Jarní regata Neratovice: 3 vítězství našich dorostenek

Jarní regata Neratovice: 3 vítězství našich dorostenek Jarní regata Neratovice: 3 vítězství našich dorostenek
Hned v neděli po Dračích lodích se skupina dorostu a juniorek zúčastnila alespoň na jeden den tradiční Jarní regaty v Neratovicích. Počasí sice spíše vybízelo k zimním sportům, ale naši kluci a holky se s větrem a lezavou zimou vypořádali skvěle. Dorostenky ovládly všechny...
Číst dále

Velká jarní regata Bohemians: dorost vybojoval 3 zlaté medaile

Velká jarní regata Bohemians:  dorost vybojoval 3 zlaté medaile Velká jarní regata Bohemians: dorost vybojoval 3 zlaté medaile
Jarní regata Bohemians se od předloňského roku stala největší tuzemskou veslařskou regatou. Letos se na start postavilo neuvěřitelných 902 posádek z 25 oddílů z celé České republiky. Po několika letech odmlky se této velké regaty zúčastnila také malá skupina veslařů z našeho...
Číst dále
Back to Top