• Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem

Mistrovství České republiky ve veslování na trenažeru se po několika letech opět vrátilo do sportovní haly v Neratovicích.

Účast našich mladých veslařů byla sice dost ovlivněna chřipkovou epidemií, závodu se kvůli nemoci nemohla zúčastnit žádná ze tří juniorek, ani dorostenka Eliška Brunclíková, nicméně i tak si téměř všichni opět vylepšili svá osobní maxima a zejména v kategorii dorostu jsme od našich závodníků viděli opravdu hodnotné výkony.

Jediná zdravá závodnice dívčích kategorií, dorostenka Klára Besserová potvrdila svoji stále se zvyšující výkonnost.

tren 2019

 

Opět posunula hranici svého osobního rekordu a ve skvělém čase 7:46,3 min. obsadila v konkurenci 55 závodnic obsadila výborné 5. místo, což ji v konečném bodování vyneslo celkové 3. místo v Českém poháru.

Mezi dorostenci jsme měli 3 želízka v ohni a kluci se opravdu předvedli v tom nejlepším světle.

Náš nováček Tomáš Frýda naprosto šokoval nejen řadu soupeřů, ale především své vlastní trenéry, když se od posledního závodu zlepšil o neuvěřitelných 12 vteřin a skvělým časem 6:47,6 min. obsadil 12. místo v konkurenci 72 závodníků.

Také Kuba Horáček posunul hranici svého maxima a časem 7:05,4 min. vybojoval 27. místo.

Honza Stýblo v novém osobním rekordu 7:09,2 min. obsadil celkové 35. místo.

Mezi juniory Zdenda Langmaier nedokázal zopakovat výborný výkon ze II. kola Českého poháru, závod se nevydařil úplně podle jeho představ a časem 6:44,0 min. obsadil mezi 77 juniory konečné 42. místo.

Naopak se na svůj závod dobře připravil Honza Šedý. V kategorii mužů LV zlepšil své osobní maximum a časem 6:41,4 min. vybojoval 16. místo v konkurenci 23 závodníků.

Zástupce jsme měli i mezi muži. Vašek Šonka také vylepšil svůj osobní rekord. Čas 6:24,0 min. stačil na 29. místo.

Mezi veterány Antonín Pošík dosáhl času 7:42,2 min. v kategorii 70-74 let a Pavel Janák zajel čas 7:54,0 min. v kategorii 65-69 let.

Celkové výsledky MČR zde

Fotogalerie zde

pdfČlenské příspěvky 2019

Příspěvky zasílejte na účet: 2301161579/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a ročník platícího člena.

Termín splatnosti členských příspěvků je do 31. 3. 2019!

I TY 3

 

 

Přidejte se k nám

Oddíl veslování TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá celoročně nábor chlapců a dívek pro závodní i rekreační veslování, bez ohledu na věk. Na těchto stránkách naleznete veškeré informace o našem klubu. V případě Vašeho zájmu se obracejte na tel. číslo: +420 725 082 081 - Lukáš Pavlovský, nebo rovnou přijďte kterýkoliv všední den po16 hod. do loděnice ve Vaňově.

www.prijdveslovat.cz

Proč veslovat?

O veslování

Přihláška

 Nbor2  asset.f.logo.lg Facebook

Novinky

Mimořádná Členská schůze

Mimořádná Členská schůze
Ve čtvrtek 16. května od 17:00 hod. proběhne v klubovně veslařské loděnice, Pražská 64/43, Ústí n. L. - Vaňově, mimořádná Členská schůze 2019 TJ Chemička Ústí nad Labem - oddílu veslování p. s. Všichni řádní členové oddílu starší 18ti let jsou srdečně zváni. Program...
Číst dále

Klára Šponarová zajela limit pro juniorskou reprezentaci

Klára Šponarová zajela limit pro juniorskou reprezentaci Klára Šponarová zajela limit pro juniorskou reprezentaci
Na kontrolní závody se nominovaly dvě závodnice. Po dorostence Elišce Brunclíkové, která postoupila na kontrolní závody přímo z 11. místa na MČR dlouhé dráze, se na KZ reprezentačních výběrů nominovala také juniorka Klára Šponarová.     Klárka obsadila na MČR...
Číst dále

Mistrovství ČR na dlouhé dráze Štětí

Mistrovství ČR na dlouhé dráze Štětí Mistrovství ČR na dlouhé dráze Štětí
Po tréninku z minulého týdne si naši mladí veslaři vyzkoušeli naostro zvláštnosti 6km dlouhé tratě z Liběchova do Štětí, kde se v sobotu 6. dubna poprvé konalo MČR na dlouhé dráze, když byl plavební kanál v Hoříně uzavřen z důvodu rozsáhlé rekontrukce. Přestože počasí...
Číst dále

Mistrovství ČR na dlouhé dráze se blíží

Mistrovství ČR na dlouhé dráze se blíží Mistrovství ČR na dlouhé dráze se blíží
Posádky si proveslovaly zrádnou trať ve Štětí. Poslední březnovou neděli vyrazili skifaři a skifařky do Štětí, aby si vyzkoušeli a načetli dráhu, kde se letos poprvé bude konat Mistrovství ČR na 6 km a také nominační závod pro kontrolní závody reprezentačních družstev....
Číst dále

Čestným členem oddílu se stal Karel Neffe

Čestným členem oddílu se stal Karel Neffe Čestným členem oddílu se stal Karel Neffe
Karel Neffe byl Členskou schůzí jmenován čestným členem oddílu. Náš odchovanec, bývalý úspěšný reprezentant a trenér startoval dvakrát na ME, třikrát na OH a osmkrát na MS. Celkem vybojoval jako závodník 5 medailí na vrcholných soutěžích. Jako trenér vedl třikrát posádku...
Číst dále
Back to Top