• Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
Přestože sněhové podmínky letos zimním sportům zrovna nepřejí, organizátoři 7. ročníku SKITOUR Bedřichovského Light Night Maratonu připravili závodní trať navzdory pesimistickým předpovědím naprosto perfektně.
 
A právě proto mohlo v pátek 3. ledna v 17:35 hodin v davu dalších bezmála 260 lyžařů vyrazit noční tmou za pouhého svitu čelovek na trať 17,5 km dlouhého závodu volnou technikou i našich 6 lyžařských nadšenců.
 
Ze stadionu v Bedřichově bylo třeba vystoupat 1,5 km k rozcestí U Buku, dále trasa vedla na Novou Louku, kolem Blatného rybníka a odtud následovalo nepříjemné a dlouhé stoupání na Kristiánov a posléze ještě prudším stoupáním sedlem Holubníku přes Bílé buky na Točnu. Odtud už to byl rychlý sešup na Hřebínek a posledních 6 km vedlo zpět přes Novou Louku na stadion.
 
IMG-20200105-WA0019
 
Nejrychleji to z našich závodníků frčelo Láďovi Zábrodskému.
Láďa Zábrodský zajel super čas 1:02:56 hod. Ve své nejnabitější kategorii mužů 19-39 obsadil výborné 22. místo a celkově skončil 52.
Lukáš Pavlovský si vytvořil časem 1:14:29 hod. skvělý osobní rekord a ve své kategorii mužů 40-49 vybojoval 28. pozici, celkově pak byl 106.
Lenka Pavlovská dojela v čase 1:17:47 hod., který jí stačil na vítězství v kategorii žen 50-59. Celkově pak skončila 113.
38. místo v kategorii M 19-39 obsadil Marek Pacholík časem 1:19:21 hod.
Hned za ním na 39. místě dorazil Zdenda Langmaier v čase 1:19:23 hod.
Martin Zábrodský pak přijel do cíle v čase 1:33:56 hod. na 44. místě.
 
Celkové výsledky SKITOUR můžete nalézt zde
Pár foteček můžete shlédnout tady

Závody

Konkrétní informace k vývoji alternativní termínové listiny sledujte na webu ČVS.

Přidejte se k nám!

Oddíl veslování TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá celoročně nábor chlapců a dívek pro závodní i rekreační veslování, bez ohledu na věk. Na těchto stránkách naleznete veškeré informace o našem klubu. V případě Vašeho zájmu se obracejte na tel. číslo: +420 725 082 081 - Lukáš Pavlovský, nebo rovnou přijďte kterýkoliv všední den po16 hod. do loděnice ve Vaňově.

 Nbor2  asset.f.logo.lg Facebook

Novinky

Naši veslaři skvěle konkurovali běžcům na "Vitasport desítce"

Naši veslaři skvěle konkurovali běžcům na "Vitasport desítce" Naši veslaři skvěle konkurovali běžcům na "Vitasport desítce"
Počasí veslování na vodě v sobotu 7. března moc nepřálo a proto si naši veslaři zpestřili předjarní přípravu účastí v běžeckém závodu na 10 km na svádovské cyklostezce v rámci Vitasport ligy 2020. Ani pouhé 4°C nad nulou, nepříjemný větřík a k tomu pozdější déšť...
Číst dále

Pozvánka na Členskou schůzi 2020

Pozvánka na Členskou schůzi 2020
Výbor oddílu zve všechny řádné členy na Členskou schůzi, která se uskuteční ve čtvrtek 19. března 2020 od 17:00 hod. v klubovně veslařské loděnice. Pozvánka zde
Číst dále

Český pohár v jízdě na trenažeru: Zdenda Langmaier vybojoval bronzovou medaili!

Český pohár v jízdě na trenažeru: Zdenda Langmaier vybojoval bronzovou medaili! Český pohár v jízdě na trenažeru: Zdenda Langmaier vybojoval bronzovou medaili!
Závěrečným III. kolem Českého poháru ve veslování na trenažeru se uzavřela zimní část veslařské sezony nejen pro naše veslaře. Do Děčína jsme proto kromě zkušených závodníků vyslali i několik nováčků na zkušenou. Nejlépe se s 2 km tratí vypořádal Zdenda Langmaier,...
Číst dále

Poslední rozloučení s Karlem Neffem – čestným členem našeho oddílu

Poslední rozloučení s Karlem Neffem – čestným členem našeho oddílu Poslední rozloučení s Karlem Neffem – čestným členem našeho oddílu
V pondělí 24. února 2020 ve 13:00 hod. proběhne v Ústřední obřadní síni v Praze na Olšanských hřbitovech poslední rozloučení s čestným členem našeho oddílu Karlem Neffem, který zemřel ve čtvrtek 13. února 2020 ve věku 71 let. Odchovanec našeho oddílu...
Číst dále

ME na trenažeru: 5. místo pro Zdendu Langmaiera!

ME na trenažeru:  5. místo pro Zdendu Langmaiera! ME na trenažeru: 5. místo pro Zdendu Langmaiera!
Česká republika se poprvé v historii stala pořadatelem vrcholné mezinárodní akce v halovém veslování. Mistrovství Evropy a současně i mistrovství ČR se konalo dne 11. ledna v hale Královka v Praze a halový šampionát v srdci Evropy přilákal kromě nejlepších českých veslařů...
Číst dále
Back to Top