TJ Chemička Ústí nad Labem
– oddíl veslování p.s.

Novinky

Členské příspěvky pro rok 2021

Rozhodnutím Výboru oddílu byla zachována výše členských příspěvků i pro rok 2021. Konkrétní informace k placení členských příspěvků jsou uloženy v dokumentech oddílu. Členské příspěvky zaplaťte bezhotovostně na účet oddílu. Příspěvky zasílejte na číslo účtu: 2301161579/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a ročník narození platícího člena. V případě platby za víc členů do zprávy pro příjemce uveďte jména všech členů, kterých se platba týká. Dle čl. V, odst. 1., bodu e) Stanov oddílu, má každý řádný člen povinnost řádně a včas platit oddílový příspěvek a jiné uložené platby. Každý člen...

Další velmi smutná zpráva – zemřela Lydie Kunertová

V sobotu 19. prosince v ranních hodinách zemřela naše kamarádka, členka oddílu a bývalá reprezentantka ve veslování Lydie Kunertová. Tuto zprávu jsme přijali s velkou lítostí. Jménem oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem bychom rádi touto cestou vyjádřili upřímnou soustrast rodině a nejbližším přátelům Lídy.

Loděnice je opět uzavřená

Od pátku 18. prosince 2020 je loděnice pro sportovní činnost do odvolání opět uzavřená. Veškeré tréninkové aktivity jsou v režii tréninkových skupin a pouze venku. Je nezbytné důsledně dodržovat aktuální nařízení Vlády ČR. Bližší informace u trenérů.

Zemřel další člen našeho oddílu Josef Prágl

S velkou lítostí jsme museli přijmout další oznámení o úmrtí našeho kamaráda, dlouholetého člena oddílu Josefa Prágla, který podlehl náhle zákeřné nemoci v noci 14. prosince. Jménem oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem bychom rádi touto cestou vyjádřili upřímnou soustrast rodině a nejbližším přátelům Pepíka.

Otevřená loděnice

Od čtvrtka 3. prosince je opět otevřená loděnice pro sportovní činnost za podmínky dodržování vládních nařízení. Konkrétní informace k organizaci tréninků vám poskytnou trenéři.

Zemřel čestný člen oddílu Josef Šrejber

S lítostí jsme museli přijmout oznámení o úmrti Josefa Šrejbera. Čestný člen našeho oddílu zemřel ve věku 80 let ve středu 4. listopadu 2020. Jménem oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem bychom rádi touto cestou vyjádřili upřímnou soustrast rodině a nejbližším přátelům Josefa.

Členská schůze zrušena

Z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie není možné uspořádat Členskou schůzi v plánovaném termínu. Nový termín bude stanoven jakmile to situace umožní. 

UZAVŘENÍ LODĚNICE

Od 12. října 2020 do odvolání bude budova loděnice uzavřena. Veškeré tréninkové aktivity jsou v režii tréninkových skupin a pouze venku. Je nezbytné důsledně dodržovat aktuální nařízení Vlády ČR. Bližší informace u trenérů.

Členská schůze

V sobotu 7. listopadu 2020 od 10:00 hod. proběhne v klubovně loděnice volební Členská schůze oddílu. Zájemci o kandidaturu do Výboru oddílu nebo Kontrolní komise oddílu se mohou hlásit e-mailem. Pozvánka zde

Z Mistrovství České republiky jsme přivezli 5 medailí. Juniorka Klárka Besserová ke zlatu přidala i dva bronzy!!!

Uplynulé dva víkendy proběhly ve znamení odložených mistrovství České republiky, které se konaly za přísných epidemiologických opatření. Roušky provázely závodníky i trenéry v podstatě na každém kroku. Nejdříve si to během svátku Svatého Václava rozdalo o medaile žactvo a senioři. V deštivém a chladném počasí vybojovali mistrovský titul ve dvojskifu mladší žáci Vašek Wiesner a Vašek Stýblo. Vašek Wiesner pak přidal ještě hezké 6.místo ve skifu mladších žáků 12 let.   Mnohem hlasitěji to našim veslařům cinkalo tuto neděli na mistrovství ČR dorostu a juniorů. První medaili - bronzovou -...

Závody

Informace o závodech, kterých se bude náš oddíl účastnit…

Číst dále

Tým

Informace o závodnících, trenérech a  skupinách.

Číst dále

Trénink

Informace o trénincích, tréninkových skupinách…

Číst dále

Závod dračích lodí

Od roku 2009 pořádáme společně s oddílem rychlostní kanoistiky…

Číst dále

Přijď veslovat

Zkus tradiční olympijský sport a přidej se k nám…

Číst dále

Proč veslovat?

Rozvíjí jak individuální zdatnost, tak i smysl pro…

Číst dále

O veslování

Veslování jako sport s  historií a tradicí…

Číst dále

Přihláška

Přihláška včetně prohlášení o zpracování osobních údajů GDPR

Číst dále

Děkujeme našim partnerům

Město Ústí nad Labem