Uplynulé dva víkendy proběhly ve znamení odložených mistrovství České republiky, které se konaly za přísných epidemiologických opatření. Roušky provázely závodníky i trenéry v podstatě na každém kroku.
Nejdříve si to během svátku Svatého Václava rozdalo o medaile žactvo a senioři. V deštivém a chladném počasí vybojovali mistrovský titul ve dvojskifu mladší žáci Vašek Wiesner a Vašek Stýblo. Vašek Wiesner pak přidal ještě hezké 6.místo ve skifu mladších žáků 12 let.
 
Mnohem hlasitěji to našim veslařům cinkalo tuto neděli na mistrovství ČR dorostu a juniorů.
První medaili – bronzovou – vybojovaly juniorky ve dvojskifu. Klárka Besserová ve společenství s děčínskou Viktorkou Strnadovou se na medailovou pozici prodraly ve druhé polovině 2km trati a bronzový stupínek uhájily až do samotného konce.
Největší chvíle pro Klárku Besserovou přišla o tři hodiny později.
Párová čtyřka juniorek společenství Lysé, Nymburku a Ústí, jejíž členkou Klárka Besserová byla, jednoznačně ovládla finálovou jízdu a s obrovským náskokem téměř 14 vteřin si děvčata zaslouženě dojela pro mistrovský titul.
Třetí medaili – opět bronzovou – přidala Klárka v závodě osem juniorek, kde mistrovskou párovou čtyřku doplnily veslařky ze Slavie Praha. 
 
MCR 1
 
V závěru finálového dne vybojovali svůj cenný kov i dorostenci. Kuba Horáček a Honza Stýblo postoupili jako jedni z favoritů z prvního místa v semifinálové jízdě a svoji roli potvrdili i ve finálovém souboji. Vybojovali bronzovou medaili ve dvojskifu dorostenců a završili výčet cenných kovů pro ústecké barvy na letošním mistrovství České republiky.
 
Další pěkné výkony našich závodníků na MČR:
5. místo:  Jan Šedý ve skifu mužů LV
7. místo:  dvojskif starších žáků 13 let – Ondra Mráz a Vítek Truhlář
9. místo:  Ondra Mráz ve skifu starších žáků 13 let
9. místo:  Tonda Háma a Šimon Moudrý ve dvojskifu dorostenců
10. místo: Vašek Stýblo ve skifu mladších žáků 12 let
11. místo:  dvojskif mladších žákyň – Anetka Nikoličová, Anežka Řepková
11. místo: dvojskif starších žákyň – Adéla Šůlová a Karolína Herinková
12. místo: dvojskif starších žáků 13 let – Matěj Straka a Vašek Adámek
 
Celkové výsledky zde a zde
Fotogalerie tady